Kdo je Maya

Tanečnice, organizátorka, matka, průvodkyně, tvořitelka. 

Zvědavá lidská bytost neustále vydávající se vstříc novým dobrodružstvím na cestě za poznáním. Poznáním sebe, své duše, světa i světla, pravdy, mystéria a tajemného universa. Pracuje velmi intuitivně, vždy v přítomnosti a s tím, co je tady a teď. Tanec ji doprovázel odjakživa a ať už na vědomé či nevědomé úrovni, vždy ji napojoval na čiré božství a lásku.

Žila ve Velké Británii, Jižní Africe i Španělsku. Cestovala napříč kontinenty přes Indii, Bali až po Amazonii. Objevovala život a jeho různorodé projevy v mnoha komunitách, eko vesnicích i městských projektech.

Má za sebou studium a praxi v systému reiki a holistických masážích. V Anglii vedla v místní komunitě ženské kruhy, organizovala taneční a duchovně orientované workshopy a dlouhodobě pracuje s léčivou silou posvátného kakaa.  

Maya je lektorkou Movement Medicine ve výcviku a vědomému tanci se intenzivně věnuje již 9 let.  Kromě tance a mateřství se napilno oddává studiu šamanismu, léčení traumat a taktéž i tématice klimatických změn a řešení konfliktů. 

Každý okamžik má svůj tanec. . .